Ehituskivid

Kivimaja on vaikne ja stabiilne ning kestab Eesti oludes muutumatult põlvest põlve. See ei karda vett ega tuld ning tänu oma massiivsusele võimaldab korralikku kokkuhoidu küttekuludelt. Kindlasti ei vasta tõele arvamus, just kui oleks kivimaja ehitada oluliselt kallim kui puitmaja - kõik taandub siiski kasutatava materjali hinnaklassile.

Baumaxi ehituskivide valik on suur ja sobiva kivitoote leiab igaüks!

Sortimenti kuuluvad näiteks Fibo kergbetoonplokid, mille abil on lihtne ehitada ajas kestvaid konstruktsioone ja bauroc poorbetoonitooted, mis on kergeimad ehituses kasutatav kivimaterjalid kuid millel on samas piisav tugevus ka mitmekordsete hoonete kandeseinte ehitamiseks.

Lai valik erinevaid Magna betoonmüürikive võimaldavad aga laduda hoonete vundamente, tulekindlaid kande-ja vaheseinu ning ühtlasi paigaldada hõplsasti elektrijuhtmeid jt. kommunikatsioone.

Erineva suunitlusega tellised on saadaval mitmesuguse pinnatöötluse ja laia värvivalikuga, andes nii ehitamisel või renoveerimisel piiramatud võimalused isikupäraste müüritiste või siseviimistluselementide loomiseks.

Kõik ehituskivide paigaldamiseks vajalikud segud ja viimistlusvahendid leiab aga mugavalt EHITUSSEGUDE kategooriast.

Pakutav tootesortiment ei ole staatiline vaid muutub ja täieneb pidevalt sõltudes muuhulgas ehitusmaterjalide turutrendidest, hooajast, uudistoodetest jms.
Üks asi on aga kindel - me ei tingi kunagi toodete kvaliteedis ning pakume vaid tooted parimatelt tootjatelt, kes suudavad tagada stabiilselt kõrge toodete kvaliteedi ja toimivad tarned.

Juhul kui sa ei leia meie sortimendist otsitavat toodet või soovid lisainfot toote, transpordi või täiendavate teenuste kohta, võta julgelt ühendust Baumaxi projektimüügiga: projekt@baumax.ee

Samuti tasub alati pöörduda meie projektimüüjate poole kui plaanid OSTA SUUREMAT KOGUST - teeme teile kindlalt turu PARIMA PAKKUMISE!

Tooted 1 kuni 36 koguarvust 148

lehekülje kohta

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tooted 1 kuni 36 koguarvust 148

lehekülje kohta

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5