Fibo sillused

Kergesti paigaldatav ja vastupidav lahendus ukse-ja aknaavade sildamiseks

Baumaxi tootevalikust leiab kvaliteetsed Fibo sillused, mis on kerged ja lihtsasti töödeldavad kuid kannavad samas tugevat koormust.

Tegemist on armeeritud kergkruusbetoonist taladega, mis on mõeldud kuni 2,5 m avade sildamiseks ning ette nähtud avade sildamiseks kandvates ja mittekandvates seintes.

Valmis silluste kasutamine aitab ehitusobjektil kokku hoida aega ja raha ning tänu silluste kergele omakaalule ei nõua nende paigaldamine üldjuhul tõsteseadeldisi.

Suureks plussiks on ka silluste laiuse ja kõrguse ühilduvus Fibo plokkidega.

NB! Fibo sillused tuleb alati paigaldada silluse tootesildil näidatud suuna UP järgi, teisiti on paigaldamine KEELATUD. Silluses olev armatuur on arvestatud ainult ühte pidi töötama ja nii on lubatud kandevõime tagatud. Kui sillus on paigaldatud teisiti, siis võib sillus koormuse all läbi vajuda ning halvimal juhul katki minna.


Juhul kui sa ei leia meie sortimendist otsitavat toodet või soovid lisainfot toote, transpordi või täiendavate teenuste kohta, võta julgelt ühendust Baumaxi projektimüügiga: projekt@baumax.ee

Samuti tasub alati pöörduda meie projektimüüjate poole kui plaanid OSTA SUUREMAT KOGUST - teeme teile kindlalt turu PARIMA PAKKUMISE!

5 ese(t)

lehekülje kohta

5 ese(t)

lehekülje kohta