OSB 3 plaadid

OSB 3 plaadid

Nüüdisaegne viimistlus- ja konstruktsioonimaterjal väga hea hinnaga!

OSB 3 Niiskuskindel plaat (Oriented Strand Board) - (tõlkes - orienteeritud lameda laastuga plaat) on materjal, mille parameetrid on võrreldavad vineeriga, kuid seejuures on ta tunduvalt odavam.

OSB 3 ehitusplaat sisaldab üle 90% puitu ja seda valmistatakse ristkülikuliste puitlaastude pressimise teel kõrge rõhu ja temperatuuri tingimustes liimivat veekindlat fenoolkarbamiidformaldehüüdvaiku kasutades.

Tegemist on loodussõbraliku materjaliga, millel on suurepärane vastupidavus muutlikele ilmastikutingimustele ja mis on 2,5 korda tugevam kui puitlaastplaat.

Tänu oma tugevusele ja dekoratiivsele välimusele on OSB 3 plaadi kasutusvaldkond väga lai ja seda saab kasutada muuhulgas:
- aluskatusena bituumenkatusekatete alla
- ripplaena
- konstruktsioonideks kilpmaja ehituseks, välis- ja sisevooderduseks
- sõrestikseina püstitamiseks
- aluspõranda paigaldamiseks
- pehme mööbli karkassiks

Baumaxi valikust leiab nii punnsoonega kui sirge servaga OSB 3 plaadid, mis on saadaval erinevate tugevustega (paksustega).

Juhul kui sa ei leia meie sortimendist otsitavat toodet või soovid lisainfot toote, transpordi või täiendavate teenuste kohta, võta julgelt ühendust Baumaxi projektimüügiga: projekt@baumax.ee

Samuti tasub alati pöörduda meie projektimüüjate poole kui plaanid OSTA SUUREMAT KOGUST - teeme teile kindlalt turu PARIMA PAKKUMISE!

3 ese(t)

lehekülje kohta

3 ese(t)

lehekülje kohta