Nõustun ostutingimustega
You must be logged in!

Baumaxi ehitusmaterjalide veebipoest ostmine on imelihtne

Sobiva toote valik ja ostukorvi komplekteerimine
Baumaxi veebipoes on suurim valik ehitus-ja kodukaupasid. Sobiva toote leidmiseks võid kasutada "otsingut" lehe üleval keskmises osas või kasutada vasakul asuvat toote kategooria kataloogi. Ostukorvi lisatud tooteid on võimalik ennem ostusooritamist kustutada, muuta koguseid, lisada uusi tooteid põhimõtteliselt saab teha kõike, mida saab teha tavapoes, lihtsalt kiiremini ja lihtsamalt.
Tellimuste tarne ja transport
Baumax pakub ennenägematult soodsaid tingimusi kaupade tarnimisel. Nimelt on kõikidele tellimustele, mis on suuremad kui 300€ tasuta transport Tallinna piires. Tellimustele, mis on suuremad kui 600€ rakendub tasuta transport üle Mandri-Eesti. Saartele toome kõik tellimused tasuta juba alates 1200€ tellimustest. Kõikidele tellimustele on võimalik ka ise järgi tulla Tallinnas või Tartus, selleks tuleb ostukorvis ostusooritamisel, lihtsalt märkida linnukesega, et soovite ise kaubale järgi tulla. 99% kaupadest tarnime 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Tallinnas ja Harjumaal tarnime enamus kaupasid samal või järgmisel päeval. üksikud kaubad nagu soojuspumbad, uksed, aknad, madratsid võivad olla pikema tarneajaga. Vastav info on kõikide toodete tarneinfo all kirjas. Vanad patareid ja elektroonika saate tagastada VAATA siit!
Tellimuste eest tasumine
Väljavalitud kaupade eest on kõige lihtsam tasuda ostukorvis pangalingiga. Selleks soovitame kasutada ID-kaarti või mobiilset ID. Koodikaardiga tasumisel on ostulimiit 200€. Maksete tegemisel kasutama pankade poolset üLIturvalist kanalit, mille käigus ei saa Baumax kuidagi kliendi poolsetele andmete ligi. Baumaxi klienditeenindus saab vaid teate, et tellimuse eest on tasutud ning seejärel juba kontakteerume kliendiga, et kokkuleppida kaupade kohaletoomine. Klienditeenindus kontakteerub tööaegadel hiljemalt 1h jooksul peale tellimuse eest tasumist.
Kaupade tagastamine 14 päeva jooksul
Baumaxi kliendid võivad tagastada tellitud kaubad 14 päeva jooksul, põhjust nimetamata. Raha kantakse tagasi samale kontole juba samal päeval, kui tagastati tellimus.Täpsed tingimused leiate meie ostutingimuste alt, kuid kaup peab olema kasutamata ning terves pakendis. Tagastada ei ole võimalik tooteid, mis on tellitud kliendi eritellimusena näiteks köögimööbel, mõõtu lõigatud polükarbonaatplaadid jms. Informatsioon on nähtaval ka ostukorvis asuval ostutingimustes, mis tuleb läbilugeda ning kinnitada ennem ostusooritamist.
t.phtml" block_id="22"}}