Nõustun ostutingimustega
You must be logged in!

Baumaxi veebipoes on ostu sooritamine imelihtne

Sobiva toote valik ja ostukorvi komplekteerimine
Baumaxi veebipoes on suurim valik ehitus- ja kodukaupasid. Sobiva toote leidmiseks võite kasutada "otsingut" lehe üleval keskmises osas või vasakul asuvat toodete kategooria kataloogi. Ostukorvi lisatud toodetega on lihtne ümber käia - tooteid on võimalik enne ostu sooritamist kustutada, koguseid muuta ning uusi tooteid lisada. Ostlemine toimub samadel põhimõtetel nagu tavapoes ent kõik käib veelgi kiiremini ja lihtsamalt ning kodust lahkumata.
Tellimuste tarne ja transport
Baumax pakub kaupade tarnimisel ennenägematult soodsaid tingimusi. Nimelt kehtib kõikidele üle 300 € tellimustele tasuta transport Tallinna piires. Tellimustele alates 600 € rakendub tasuta transport üle Mandri-Eesti ning saartele toome kõik tellimused tasuta juba alates 1200 € tellimustest. Kõikidele tellimustele on võimalik ka ise Tallinnasse või Tartusse järele tulla, selleks tuleb ostukorvis ostu sooritamisel vastav märge teha. 99% kaupadest tarnime 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Tallinnas ja Harjumaal tarnime enamus kaupasid samal või järgmisel päeval. Üksikud kaubad nagu soojuspumbad, uksed, aknad, madratsid võivad olla pikema tarneajaga. Vastava info leiate toodete tarneinfo alt. Vanad patareid ja elektroonika saate tagastada VAATA siit!
Tellimuste eest tasumine
Väljavalitud kaupade eest on kõige lihtsam tasuda pangalingiga. Selleks soovitame kasutada ID-kaarti või mobiilset ID. Koodikaardiga tasumisel on ostulimiidiks 200 €. Maksed toimuvad läbi pankade üliturvalise kanali, mille käigus ei saa Baumax kuidagi kliendi andmetele ligi. Meie klienditeenindus saab vaid teate, et tellimuse eest on tasutud ning seejärel kontakteerume kliendiga, et kaupade kohaletoomise aeg kokku leppida. Klienditeenindus kontakteerub tööaegadel hiljemalt 1 tunni jooksul peale tellimuse eest tasumist.
Kaupade tagastamine 14 päeva jooksul
Baumaxi klientidel on võimalik tellitud kaup 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada. Raha laekub samale kontole juba samal päeval, mil tagastus aset leidis. Täpsed tingimused leiate meie ostutingimuste alt. Märgake siinkohal, et kaup peab olema kasutamata ning terves pakendis. Tagastada ei ole võimalik tooteid, mis on tellitud kliendi eritellimusena sealhulgas näiteks köögimööbel, mõõtu lõigatud polükarbonaatplaadid jms. Informatsioon on nähtaval ka ostukorvis asuvates ostutingimustes, mis tuleb enne ostu sooritamist kindlasti läbi lugeda ning kinnitada.