Baumaxi veebipoes on ostu sooritamine imelihtne!

Baumaxi e-poest ostmine on lihtne!

Sobiva toote valik ja ostukorvi komplekteerimine

Baumaxi veebipoes on suurim valik ehitus- ja kodukaupasid. Sobiva toote leidmiseks võite kasutada "otsingut" lehe üleval keskmises osas või vasakul asuvat toodete kategooria kataloogi. Ostukorvi lisatud toodetega on lihtne ümber käia - tooteid on võimalik enne ostu sooritamist kustutada, koguseid muuta ning loomulikult võid alati uusi tooteid lisada! Ostlemine toimub samadel põhimõtetel nagu tavapoes ent kõik käib veelgi kiiremini ja lihtsamalt ning kodust lahkumata.

  1. Otsige tooteid päises oleva otsingusüsteemi kaudu või sirvige meie kataloogis Teid huvitavaid tootegruppe
  2. Lisa Teid huvitavad tooted ostukorvi! Toodete koguseid saad vajadusel muuta ostukorvis enne tellimuse kinnitamist!
  3. Ostukorvis saate esmahinnata transpordi maksumust ja rakendada sooduskupongi!
  4. Kui oled oma ostukorviga rahul vajuta "Vormista ost"
  5. Sisestage oma kontaktandmed, kinnitage tarneviis ning valige makseviis
  6. Tellimuse esitamiseks peate nõustuma kasutustingimustega!
  7. Pangalingi makse toimub pankade turvalist andmevahetuskanalit kasutades!
  8. Baumaxi klienditeenindaja kontakteerub Teiega tööaegadel 1h jooksul
  9. Kaubad tarnitakse 1-3 päeva jooksul (eranditest teavitab klienditeenindaja)

Tellimuste tarne ja transport

Baumax pakub kaupade tarnimisel ennenägematult soodsaid tingimusi. Nimelt kehtib kõikidele üle 300 € tellimustele tasuta transport Tallinna piires. Tellimustele alates 600 € rakendub tasuta transport üle Mandri-Eesti ning saartele toome kõik tellimused tasuta juba alates 1200 € tellimustest. Kõikidele tellimustele on võimalik ka ise Tallinnasse või Tartusse järele tulla, selleks tuleb ostukorvis ostu sooritamisel vastav märge teha. 99% kaupadest tarnime 1 kuni 3 päeva jooksul üle Eesti. Tallinnas ja Harjumaal tarnime enamus kaupasid samal või järgmisel päeval. Üksikud kaubad nagu soojuspumbad, uksed, aknad, madratsid võivad olla pikema tarneajaga. Vastava info leiate toodete tarneinfo alt.
Loe ka boonusraha kasutamise kohta!

Tellimuste eest tasumine

Väljavalitud kaupade eest on kõige lihtsam tasuda pangalingiga. Selleks soovitame kasutada ID-kaarti või mobiil ID-d. Koodikaardiga tasumisel on ostulimiidiks 200 €. Maksed toimuvad läbi pankade üliturvalise kanali, mille käigus ei saa Baumax kuidagi kliendi andmetele ligi. Meie klienditeenindus saab vaid teate, et tellimuse eest on tasutud ning seejärel kontakteerume kliendiga, et kaupade kohaletoomise aeg kokku leppida. Klienditeenindus kontakteerub tööaegadel hiljemalt 1 tunni jooksul peale tellimuse eest tasumist.

Kaupade tagastamine 14 päeva jooksul

Baumaxi klientidel on võimalik tellitud kaup 14 päeva jooksul ilma põhjendamata tagastada. Raha laekub samale kontole juba samal päeval, mil tagastus aset leidis. Täpsed tingimused leiate meie ostutingimuste alt. Märgake siinkohal, et kaup peab olema kasutamata ning terves pakendis. Tagastada ei ole võimalik tooteid, mis on tellitud kliendi eritellimusena sealhulgas näiteks köögimööbel, mõõtu lõigatud polükarbonaatplaadid jms. Informatsioon on nähtaval ka ostukorvis asuvates ostutingimustes, mis tuleb enne ostu sooritamist kindlasti läbi lugeda ning kinnitada.